IBSS BIOMED SA

Budowa i-Ekosystemu
dla producenta szczepionek i probiotyków
Wdrożenia Word Press, Budowa i-Ekosystemu,
Wsparcie techniczne

 

KLIENT

Instytut Biotechnologii i Szczepionek BIOMED to polska firma biotechnologiczna, ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków. Bazuje na wiedzy i doświadczeniu renomowanych jednostek naukowych oraz na wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Jest jedną z niewielu firm farmaceutycznych w Polsce wytwarzających leki innowacyjne łącznie z substancją czynną.Potrzeba

Potrzeba realizowania dużej liczby serwisów dla różnych akcji marketingowych (mniejszych i większych):

 • w dość krótkim czasie,
 • w jednej technologii, by zarządzanie było proste, bez konieczności uczenia się nowych systemów przy każdym wdrożeniu,
 • obsługa i wsparcie techniczne po wdrożeniach,
 • wsparcie konsultingowe i wiedza odnośnie ciekawych rozwiązań.

ROZWIĄZANIE

Rekomendacja zastosowania systemu WordPress oraz wykorzystywanie (w miarę możliwości) szablonów graficznych oraz istniejących rozszerzeń do systemu - które mogą być adaptowane do potrzeb, zamiast tworzyć od podstaw dedykowane projekty graficzne i dedykowane funkcjonalności.

Wdrożenia WordPress

Serwisy z akcjami promocyjnymi wdrożyliśmy na platformie WordPress.

Strona akcji promocyjnej – testujemy.provag.info

Wdrożyliśmy na systemie WordPress landing page poświęcony akcji promocyjnej – samodzielną stronę o charakterze informacyjnym umożliwiającą udział w promocji (która polegała na zakupie produktu ze zwrotem pieniędzy).

Powstała czytelna i prosta w obsłudze strona zapewniająca najwyższą konwersję i realizację założonych celów marketingowych – wykonanie akcji (wypełnienie formularza).

Pierwsza edycja odniosła sukces, dlatego klient zdecydował się na wdrożenie prowadzenie kolejnych edycji oraz realizację kolejnych stron z akcją promocyjną (dla innych swoich marek).

  Strona promocyjna Testujemy Provag

  Landing Page z mechanizmem obsługi konkursu VIDEO –malemadrale.zdrowemaluchy.pl

  Powstała strona konkursowa polegająca na przesłaniu nakręconego filmu, w którym dzieci odpowiadają na co najmniej dwa zasugerowane przez organizatora pytania wymienione w regulaminie.

  Opracowaliśmy strukturę strony konkursowej, responsywną oprawę graficzną, wdrożyliśmy dostarczoną zawartość (grafiki, teksty,regulaminy itd.). Zadbaliśmy o opracowanie technologicznych rozwiązań na potrzeby konkursu i udzieliliśmy wsparcia technicznego.

  Landing Page z mechanizmem obsługi konkursu VIDEO

  Przejrzysta strona produktowa – ffbaby.pl

  Powstał serwis poświęcony konkretnemu produktowi – FFbaby Pierwsza flora bakteryjna dla niemowląt od pierwszych godzin życia. Strona z wyczerpującą informacją o produkcie (pełnym opisem, wskazaniami do stosowania, zaleceniami dawkowania i przechowywania, ulotką do pobrania) oraz z eksperckimi poradami dla rodziców. Strona produktowa z powodzeniem realizuje główny cel: edukacyjno-sprzedażowy.

  Strona produktowa dla noworodków i niemowląt
  Stworzyliśmy serwisy różnego typu dla klientów z różnych branż. Od serwisów firmowych, stron produktowych po portale eksperckie. WordPress okazał się w każdym przypadku trafnym wyborem, pozwalającym klientom osiągnąć sukces w e-biznesie.

  Wsparcie techniczne

  Na serwisy prowadzone są celowe akcje marketingowe, dlatego strony muszą pozostawać pod stałym nadzorem technicznym. Zapewniamy wsparcie przez cały czas trwania akcji promocyjnej / konkursu i nadzór nad stronami produktowymi. Wdrażamy zmiany, optymalizujemy funkcjonalności, współpracujemy z Klientem.

  wdrozenia-wordpresswdrozenia-wordpress-hover
  wdrozenia-magentowdrozenia-magento-hover
  wsparcie-magentowsparcie-magento-hover
  iekosystemiekosystem-hover
  skuteczny-contentskuteczny-content-hover
  webeksperciwebeksperci-hover
  Zadaj pytanie on-line