Marcopol logo

Miło nam poinformować, iż początkiem roku 2017 do grona naszych Klientów dołączyła firma Marcopol – producent i dostawca elementów złącznych. Współpraca obejmie realizację systemu B2B oraz wsparcie powdrożeniowe i rozwój platformy.

Klient

Marcopol to wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na całym świecie. Założona w 1985 roku firma posiadająca oddziały w 12 polskich miastach oraz 4 filie zagraniczne, w tym na Litwie, w Estonii i w Rosji.

Marcopol to „marka która łączy”… nas połączyła wspólna wizja rozwoju projektu – zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i form, zasad współpracy oraz prowadzenia projektu wdrożeniowego.

Kierunki współpracy

Dla firmy Marcopol zrealizujemy system B2B w oparciu o platformę Magento wraz z usługą wsparcia techniczno-marketingowego. Wdrożenie platformy B2B realizowane będzie w modelu otwartym.

System B2B oparty zostanie o platformę Magento. Zmieniona zostanie szata graficzna, dodane zostaną ważne funkcjonalności ułatwiające realizację zamówień przez partnerów handlowych firmy Marcopol, poprawiony zostanie UX. Kluczem w

Nowy system B2B zastąpi obecnie działający system pod adresem simple24.pl.

Klient Marcopol - system b2b oparty o Magento

Wdrożenie otwarte

Wdrożenie otwarte to specyficzna forma realizacji projektów wdrożeniowych. Polega na określeniu wspólnie z klientem podstawy wdrożenia, tzw. MVP – Minimum Viable Product. MVP jest w pełni funkcjonalnym wdrożeniem, jednak zawierającym podstawowe (minimum) funkcjonalności potrzebnych do realizacji głównego celu danego projektu – bez wdrażania na początku rozbudowanych funkcjonalności dodatkowych, bez których główny cel może być realizowany.

Następnie, w ramach drugiej części wdrożenia – usługi wsparcia technicznego i rozwoju – dany system jest rozwijany o nowe funkcjonalności, gdy zaistnieje potrzeba. Potrzeby determinowane są w trakcie użytkowania systemu – wynikają więc z realnych potrzeb użytkowników.

Zalety wdrożenia w modelu otwartym

  • Krótszy czas uruchomienia projektu do poziomu umożliwiającego realizację głównego celu
  • Niższy koszt początkowy wdrożenia
  • Wdrażanie wyłącznie realnie przydatnych funkcjonalności wynikających z potrzeb użytkowników
  • Możliwość uniknięcia wielu nieprzydatnych funkcjonalności dzięki weryfikacji zasadności ich wdrażania przez realnych użytkowników podczas korzystania z systemu

Interesuje Cię wdrożenie Magento?

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty wdrażania sklepów internetowych na Magento oraz Wsparcia powdrożeniowego Magento. W razie zainteresowania usługą zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przygotujemy niezobowiązującą ofertę oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.

Network Interactive - Logo