Do naszego zespołu poszukujemy programisty, który będzie odpowiedzialny za rozwój systemów e-commerce tworzonych w języku PHP. Szukamy osób z doświadczeniem na stanowisko Mid/Senior PHP Developer. Znajomość platform Magento 1 i Magento 2 będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Dobrzechów k. Strzyżowa.

Region: woj. podkarpackie

Dojazd do miejsca pracy z Krosna, Brzozowa.

Opis stanowiska

  • Tworzenie oprogramowania w technologii PHP.
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu.
  • Weryfikacja, ewaluacja i implementacja potrzebnych zmian.
  • Dzielenie się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania

  • Znajomość technologii PHP.
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów Klientów.
  • Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych członków zespołu.
  • Chęć przekazywania wiedzy mniej doświadczonym członkom zespołu.
  • Zaangażowanie i pomysłowość.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie 6 000 zł – 10 000 zł netto w zależności od kompetencji.
  • 8-godzinny czas pracy, 5 dni w tygodniu.
  • Dojazd do miejsca pracy z Krosna i Brzozowa.
  • Współpraca na zasadzie rozliczenia ryczałtowego lub godzinowego.
  • Możliwość zwiększania własnych kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu modułów dla Magento i WordPressa.
  • Znajomość GIT pracy przez VPN.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Wyślij swoje CV

Wyślij swoje CV na adres: praca@network-interactive.pl dodając w tytule REKRUTACJA.

Osoba kontaktowa: Piotr Zając

Telefon kontaktowy: +48 17 276 02 27; +48 504 467 887

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą na wznoszącej fali rozwoju. Wypracowaliśmy w zespole taką metodologię pracy, która umożliwia nam realizację projektów wdrożeniowych i e-marketingowych w wyznaczonych terminach. Chętnie wdrażamy nowe, ciekawe pomysły – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Równie chętnie dzielimy się własnymi doświadczeniami i wypracowanymi metodami działań e-marketingowych i współpracy z klientami.

Na co dzień dbamy o fajną atmosferę pracy – żebyś nie musiał, a żeby Ci się chciało. Szanujemy siebie i swoją pracę. Przyjazna i nieformalna komunikacja to dla nas podstawa dobrej współpracy. Ludzie to kluczowy element naszego biznesu. Są dla nas najważniejsi, dlatego jesteśmy dla siebie partnerami, nie tylko współpracownikami.

Nasze działania skupiają się w kilku wyspecjalizowanych obszarach:

  • wsparcie dla e-commerce w celu zwiększania sprzedaży przez:
    • tworzenie i-Ekosystemów wspierających sprzedaż usług / produktów,
    • tworzenie wartościowego i skutecznego contentu,
    • promocję stworzonego contentu wśród grup docelowych
    • działania e-marketingowe w oparciu o content marketing
  • wdrażanie sklepów internetowych w oparciu o Magento,
  • wdrażanie stron internetowych w oparciu o WordPress,
  • wsparcie techniczne sklepów internetowych opartych o Magento,
  • wsparcie techniczne stron www opartych o WordPress.
wdrozenia-wordpresswdrozenia-wordpress-hover
wdrozenia-magentowdrozenia-magento-hover
wsparcie-magentowsparcie-magento-hover
iekosystemiekosystem-hover
skuteczny-contentskuteczny-content-hover
webeksperciwebeksperci-hover
Zadaj pytanie on-line