Kierownik Projektów Internetowych

Poszukujemy do pracy w naszym zespole osobę na stanowisko Kierownika projektów internetowych. Poniżej przedstawiamy zakres prac na takim stanowisku, nasze oczekiwania
oraz wstępne warunki jakie możemy zaproponować. Jeżeli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami na dane podane poniżej.

Miejsce pracy: Dobrzechów k. Strzyżowa.

Region: woj. podkarpackie

Zapewniamy dojazd z Rzeszowa, Brzozowa, Krosna.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie projektami internetowymi (obejmujące: przygotowanie niezbędnej dokumentacji, nadzór nad realizacją usług, kontrola jakości oraz raportowanie).
  • Koordynowanie zadań dla zespołu (nadzorowanie prac zespołu, pilnowanie harmonogramu, przydzielanie zadań członkom zespołu wdrożeniowego).
  • Raportowanie postępów realizacji projektów przed zarządem oraz klientami.
  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się w całym cyklu życia projektu.
  • Analiza potrzeb klienta oraz definiowanie zakresu projektu.
  • Doradztwo i wsparcie merytoryczne dla klientów.
  • Nadzorowanie budżetu i harmonogramu projektów.
  • Nadzór nad terminowością realizowanych projektów.
  • Dbałość o jakość projektów.
  • Komunikacja i współpraca z zespołem projektowym.
  • Budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami.

Oczekiwania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT w zakresie projektowania i wdrażania sklepów internetowych.
  • Orientacja w zagadnieniach związanych z projektowaniem i programowaniem serwisów internetowych.
  • Praktyczna znajomość metodyki SCRUM.
  • Teoretyczna wiedza w zakresie technologii internetowych oraz marketingu internetowego.
  • Doświadczenie w pracy z multidyscyplinarnym zespołem projektowym (Biznes/UX/GFX/IT).
  • Komunikatywność oraz umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.
  • Umiejętność zarządzania ryzykami, zmianami oraz raportowania postępów prac.
  • Zdolności analityczne.
  • Zaangażowanie i pomysłowość.

Oferujemy

  • Pracę w dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze i w pozytywnym zespole przy innowacyjnych projektach.
  • Umowa o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie 4000 – 6000 zł (w zależności od kompetencji).
  • 8-godzinny czas pracy, 5 dni w tygodniu.
  • Możliwość zwiększania własnych kwalifikacji.
  • Refundacja kosztów dojazdu lub dojazd do miejsca pracy z Rzeszowa, Sędziszowa Małopolskiego, Ropczyc, Krosna, Jasła i Brzozowa.
  • Komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Mile widziane

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologią Magento.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą na wznoszącej fali rozwoju. Wypracowaliśmy w zespole taką metodologię pracy, która umożliwia nam realizację projektów wdrożeniowych i e-marketingowych w wyznaczonych terminach. Chętnie wdrażamy nowe, ciekawe pomysły – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Równie chętnie dzielimy się własnymi doświadczeniami i wypracowanymi metodami działań e-marketingowych i współpracy z klientami.

Na co dzień dbamy o fajną atmosferę pracy – żebyś nie musiał, a żeby Ci się chciało. Szanujemy siebie i swoją pracę. Przyjazna i nieformalna komunikacja to dla nas podstawa dobrej współpracy. Ludzie to kluczowy element naszego biznesu. Są dla nas najważniejsi, dlatego jesteśmy dla siebie partnerami, nie tylko współpracownikami.

Nasze działania skupiają się w kilku wyspecjalizowanych obszarach:

  • wsparcie dla e-commerce w celu zwiększania sprzedaży przez:
    • tworzenie i-Ekosystemów wspierających sprzedaż usług / produktów,
    • tworzenie wartościowego i skutecznego contentu,
    • promocję stworzonego contentu wśród grup docelowych
    • działania e-marketingowe w oparciu o content marketing
  • wdrażanie sklepów internetowych w oparciu o Magento,
  • wdrażanie stron internetowych w oparciu o WordPress,
  • wsparcie techniczne sklepów internetowych opartych o Magento,
  • wsparcie techniczne stron www opartych o WordPress.
wdrozenia-wordpresswdrozenia-wordpress-hover
wdrozenia-magentowdrozenia-magento-hover
wsparcie-magentowsparcie-magento-hover
iekosystemiekosystem-hover
skuteczny-contentskuteczny-content-hover
webeksperciwebeksperci-hover
Zadaj pytanie on-line