Szukamy WordPress Developera – dołącz do naszego zespołu

Poszukujemy do pracy w naszym zespole osobę na stanowisko WordPress Developer. Poniżej przedstawiamy zakres prac na takim stanowisku, nasze oczekiwania oraz wstępne warunki jakie możemy zaproponować. Jeżeli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami na dane podane poniżej.

Opis stanowiska

  • Tworzenie szablonów stron internetowych na podstawie projektów graficznych
  • Tworzenie Landing Page, na podstawie projektów graficznych i opracowanych koncepcji
  • Tworzenie wtyczek/pluginów na potrzeby projektów
  • Prace związane z aktualizacją, utrzymaniem i rozwojem obecnych stron opartych na WordPressie
  • Współpraca z działem graficznym

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub udokumentowane przykłady realizacji
  • Dobra znajomość WordPressa / PHP
  • Dobra znajomość HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap
  • Znajomości SQL na potrzeby CMS
  • UI/UX i Responsive Web Design
  • Mile widziana znajomość Google api
  • Mile widziana dobra znajomość jQuery, Javascript, Ajax
  • Samodzielność, podejmowanie inicjatywy oraz kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Wynagrodzenie 3000 – 4500 zł w zależności od kompetencji
  • 8-godzinny/5-dniowy tydzień pracy
  • Dojazd do miejsca pracy z: Rzeszowa, Krosna, Jasła i Brzozowa
  • Komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy
  • Pracę w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole
  • Motywacyjny system premiowy
  • Możliwości zwiększania własnych kwalifikacji
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Wyślij swoje CV

Wyślij swoje CV na adres: praca@network-interactive.pl

Osoba kontaktowa: Bartosz Bielec

Telefon kontaktowy: +48 17 276 02 27 / +48 503 490 992

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą na wznoszącej fali rozwoju. Wypracowaliśmy w zespole taką metodologię pracy, która umożliwia nam realizację projektów wdrożeniowych i e-marketingowych w wyznaczonych terminach. Chętnie wdrażamy nowe, ciekawe pomysły – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Równie chętnie dzielimy się własnymi doświadczeniami i wypracowanymi metodami działań e-marketingowych i współpracy z klientami.

Na co dzień dbamy o fajną atmosferę pracy – żebyś nie musiał, a żeby Ci się chciało. Szanujemy siebie i swoją pracę. Przyjazna i nieformalna komunikacja to dla nas podstawa dobrej współpracy. Ludzie to kluczowy element naszego biznesu. Są dla nas najważniejsi, dlatego jesteśmy dla siebie partnerami, nie tylko współpracownikami.

Nasze działania skupiają się w kilku wyspecjalizowanych obszarach:

  • wsparcie dla e-commerce w celu zwiększania sprzedaży przez:
    • tworzenie i-Ekosystemów wspierających sprzedaż usług / produktów,
    • tworzenie wartościowego i skutecznego contentu,
    • promocję stworzonego contentu wśród grup docelowych
    • działania e-marketingowe w oparciu o content marketing
  • wdrażanie sklepów internetowych w oparciu o Magento,
  • wdrażanie stron internetowych w oparciu o WordPress,
  • wsparcie techniczne sklepów internetowych opartych o Magento,
  • wsparcie techniczne stron www opartych o WordPress.
wdrozenia-wordpresswdrozenia-wordpress-hover
wdrozenia-magentowdrozenia-magento-hover
wsparcie-magentowsparcie-magento-hover
iekosystemiekosystem-hover
skuteczny-contentskuteczny-content-hover
webeksperciwebeksperci-hover
Zadaj pytanie on-line