Serwis produktowy walizki Puccini

Do tej pory współpraca z marką PUCCINI opierała się o realizację usługi wsparcia i rozwoju technicznego dla sklepu internetowego sklep.puccini.pl. Od początku roku w naturalny sposób przeszliśmy na kolejny poziom współpracy – wsparcia marketingowego (budowy ruchu i sprzedaży przez stworzenie i promowanie i-Ekosystemu).

Budowa i-Ekosystemu – od czego zaczęliśmy?

Pierwszym elementem tej współpracy było opracowanie koncepcji i wdrożenie mini serwisu internetowego skupionego na tematyce bagażu podręcznego.

Z całej gamy produktów oferowanych przez Klienta w sklepie sklep.puccini.pl, wybraliśmy wspólnie kilka bardzo wąskich części oferty. Z nich, na początek, wybrano najlepiej rokującą – walizki kabinowe (czyli walizki z przeznaczeniem na bagaż podręczny).
Po analizie wybraliśmy także słowa kluczowe pod które serwis miał został optymalizowany (frazy często wyszukiwana, na które jednocześnie sam sklep nie jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania).

Następnie zebraliśmy w tej tematyce najczęściej wyszukiwane zagadnienia i na tej podstawie opracowaliśmy strukturę i zawartość serwisu www.walizki-kabinowe.pl.

Zadania serwisu walizki-kabinowe.pl

  • Głównym zadaniem serwisu jest dostarczenie użytkownikom konkretnej, użytecznej i wyczerpującej wiedzy na temat, którym są zainteresowani (odpowiedzi na pytania które zadali i które sprowadziły ich na stronę).
  • Drugie zadanie to wyjście na czołowe pozycje na słowa kluczowe, które zostały wybrane

Wszystkie te zadania prowadzić mają do określonych dla serwisu celów:

  • Prowadzenie wysokiej jakości ruchu na sklep
  • Generowanie konwersji ze sprowadzonego ruchu
  • Wsparcie pozycjonowania sklepu na określone słowa kluczowe

Co po wdrożeniu?

Wraz z wdrożeniem pierwszego serwisu i-Ekosystemu sklepu marki Puccini realizowane będą działania prowadzące do zwiększania ruchu i zainteresowania tym serwisem. W tym celu uruchomiony w ramach strony www został BLOG/PORADNIK, na którym publikowane będą artykuły powiązane z tematyką podróżowania, walizek, pakowania, itp.

Na sam początek pojawiło się 4 wpisy:

Wszystkie dodawane treści będą promowane w grupach docelowych w różnych miejscach w sieci.

Działania te są częścią działań Content Marketingowych jakie realizujemy dla współpracujących z nami Klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany takimi rozwiązaniami – skontaktuj się z nami.

Puccini – kilka słów o kliencie

Marka Puccini to ikona stylu i jakości. Oferuje prestiżowe i ekskluzywne produkty – wysokiej jakości bagaż podróżny, torebki damskie, męskie oraz duży wybór galanterii skórzanej. Atrakcyjna stylistyka, precyzyjne szycie, właściwy dobór elementów metalowych, to nasza recepta na dobry, wyróżniający się produkt. Puccini doceniane jest przez miliony Klientów już od 20 lat.
Strony klienta:

Zobacz przygotowany przez nas serwis

Strona główna serwisu produktowego z walizkami podręcznymi Puccini

Network Interactive - Logo