i-Ekosystem

Pod adresem www.silownie-zewnetrzne.eu uruchomiliśmy właśnie nowy serwis www dla firmy WIMED. Jest to strona produktowa z ofertą w zakresie sprzętu do wykonywania ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Podstawę technologiczną serwisu stanowi system CMS WordPress. Wygląd strony oparta został o szablon graficzny zmodyfikowany do potrzeb tego projektu. Zadbaliśmy również o dostępność strony na różnych urządzeniach – serwis jest w pełni responsywny dzięki zastosowaniu RWD.

Wykonaliśmy także optymalizację serwisu pod kątem SEO: odpowiednio nazywane pliki zdjęć, słowa kluczowa w znacznikach ALT i TITLE na obrazkach i linkach, treści optymalizowane pod kątem wsparcia pozycjonowania oraz odpowiednio przygotowywane metaznaczniki TITLE i DESCRIPTION dla każdej podstrony serwisu.

Zobacz realizację: www.silownie-zewnetrzne.eu

 

Zawartość serwisu internetowego

Architektura i struktura informacji została w pełni opracowana przez nasz zespół. Serwis jest rozbudowany pod kątem zawartości. Składa się nie tylko z opisu poszczególnych produktów głównych (urządzeń do ćwiczeń aerobowych na świeżym powietrzu), ale także produktów dodatkowych, opinii klientów i ekspertów, prezentacji realizacji wykonanych przez firmę dla różnych klientów, informacji o cenniku a także o chęci podjęcia współpracy.

Przykładowa podstrona z opisem produktu:

klient Wimed - serwis produktowy silownie-zewnetrzne.eu
Pełną zawartość oraz jej formę zrealizowaliśmy we własnym zakresie – oczywiście na bazie materiałów zebranych przez nas zespół od klienta.

 

Zadania strony internetowej

Serwis ma kilka zadań. Oczywistym jest promowanie produktów outdoor fitness, ale podstawowym jest maksymalne przekonwertowanie zebranego ruchu w ruch na sklepie internetowym. Aby skutecznie realizować ten cel, serwis musi przede wszystkim wygenerować ruch własny, a to następowało będzie dzięki prowadzonym działaniom e-marketingowym oraz wartościowemu contentowi (treści statycznym jak opisy produktów, oraz blogowym).

Budowanie wartościowej treści oraz promowanie tej treści w miejscach gdzie znajdują się potencjalni klienci będzie prowadziło do budowania pozycji tego serwisu www w wynikach wyszukiwarek na kluczowe frazy kluczowe.

 

Część zaplanowanego i-Ekosystemu

Serwis silownie-zewnetrzne.eu jest częścią większego i-Ekosystemu budowanego przez nas dla firmy WIMED. Na i-Ekosystem taki składa się nowa strona firmowa, kilka serwisów produktowych, blogów, serwisów typu landing page oraz sklep i system B2B.

klient Wimed - serwis produktowy silownie-zewnetrzne.eu
 

Zainteresowany usługami NETWORK INTERACTIVE?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie projektowania i wdrażania serwisów i-Ekosystemu wspierającego sprzedaż oraz realizacji kampanii content marketingu – zapraszamy do kontaktu.

Network Interactive - Logo