KLIENT

Firma AAAA to zespół ambitnych osób, z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, których priorytetem jest niemiecka jakość i styl – najlepsze materiały, nowoczesny design
i doskonałość wykończeń. Potrzeby Klientów stawiają na pierwszym miejscu, dlatego ich oferta cieszy się dużym zainteresowaniem.

PROBLEM /ZADANIE

Czekało na nas wyzwanie –wprowadzenie nowej marki na rynek. Klient zamierzał wprowadzić nowe produkty w oparciu jedynie o kanał online. Kluczowe miało okazać się opracowanie planu marketingowego, skutecznej strategii, dzięki której oferta trafiałaby do konkretnego segmentu odbiorców, zaspokajając jego potrzeby, na które nie potrafiły odpowiedzieć inne firmy.

Wdrożenia MagentoWsparcie MagentoWdrożenia WordPressi-Ekosystem

ROZWIĄZANIE

Wyszliśmy od zbadania rynku, analizy konkurencji i znalezienia niszy rynkowej. Następnie wdrożyliśmy sklep w oparciu o platformę Magento i opracowaliśmy strategię komunikacji dla marki i sklepu.

REZULTATY

W szybkim czasie, bo już po półrocznych działaniach, odnotowaliśmy rewelacyjne wyniki – 20 zamówień w miesiącu. W następne pół roku wynik potroił się i osiągaliśmy ponad 60 zamówień w miesiącu. Takie wyniki wypracowaliśmy, dzięki naszym kanałom sprzedaży (największy ruch pochodził z i-Ekosystemu oraz wyszukiwarek).

Sklep z meblami wdrożony na platformie Magento

WDROŻENIE SKLEPU NA PLATFORMIE MAGENTO

Skorzystaliśmy z gotowego szablonu, dostosowując go do wymagań marki i modelu biznesowego firmy AAAA. Poleciliśmy rozwiązania, które miały przynieść Klientowi najwięcej korzyści, przy zoptymalizowanych nakładach finansowych.

Rekomendowanie funkcjonalności ikona
Rekomendowanie funkcjonalności.
Układ i architektura informacji ikona
Rekomendowanie układu i architektury
informacji.
Rekomendowanie UX ikona
Rekomendowanie UX.
Prezentacja i opis produktu ikona
Przygotowanie prezentacji produktu
oraz opisu produktu.
Styl komunikacji ikona
Opracowanie stylu komunikacji,
kluczowych zalet marki i produktów.

Karta produktu, sklep meblowy na Magento

Wdrażamy w pełni funkcjonalne sklepy internetowe na platformie Magento, gotowe do realizacji sprzedaży. W ramach wdrożenia zapewniamy: konfigurację platformy, przez wprowadzenie produktów, po przygotowanie treści regulaminowych zgodnych z obowiązującą ustawą. Doświadczenie i specyficzne, wypracowane przez nas podejście do wdrożeń pozwala nam optymalizować koszty wdrożenia.

Sprawdź naszą ofertę w zakresie:

WSPARCIE MARKETINGOWE

W ramach wsparcia marketingowego tworzymy angażujące treści na sklep i serwisy wspierające, które są następnie promowane w ramach działań marketingu szeptanego i eksperckiego (przedruki artykułów na portalach, gościnne wpisy na blogach, działania prosprzedażowe na tablicach ogłoszeń, prezentacje SlaidShare, wizytówki na popularnych portalach aranżacyjnych, działania na tematycznych forach, socjalach, kampanie AdWords itp.).

ANALIZA DANYCH STATYSTYCZNYCH

Wsparcie marketingowe obejmuje także analizę danych statystycznych i rekomendowanie działań marketingowych. Dzięki statystykom możemy określić czy serwis spełnia założenia i czy nasze działania przynoszą zamierzony skutek (czy liczba odwiedzin wzrasta, jak długo użytkownicy pozostają w serwisie, ile podstron odwiedzają lub z jakich źródeł docierają itd.). Śledzimy zmiany w kontekście działań marketingowych – czy działania i zainwestowane w nie pieniądze przekładają się na wzrost popularności i efektywności serwisu.

DZIAŁANIA CONTENTOWE

Bywało tak, że metody płatnej reklamy nie były skuteczne, ponieważ nie można było w nich przekazać odpowiedniego komunikatu (a cena czy marka nie były naszą mocną stroną). Sprawdziły się natomiast nasze działania contentowe (blogi, serwisy produktowe, portale eksperckie, portale tematyczne), które dały nam duże pole do popisu, stały się szeroką platformą komunikacyjną z użytkownikami.

WSPARCIE TECHNICZNE

W ramach wsparcia technicznego zapewniamy kompleksową opiekę techniczną nad sklepem. W tym przypadku możemy pochwalić się rekomendacją wprowadzenia sprzedaży pojedynczych elementów, kompletowanych w dowolne zestawy. Ta funkcjonalność stanowi dużą przewagę konkurencyjną i jest często wykorzystywana przez klientów.

Zestawy mebli, sklep na Magento

BUDOWA I-EKOSYSTEMU

Stworzyliśmy mocne zaplecze sprzedażowe w postaci serwisów produktowych, stron eksperckich, landing page’y, profili społecznościowych i portalu tematycznego. Profil AAAA na portalu tematycznym Moja Budowa, skupiającym największą społeczność budujących, był strzałem w dziesiątkę. W szybkim czasie zajął 2 miejsce na liście najczęściej czytanych blogów eksperckich i ciągle utrzymuje tak wysoką pozycję. Ma imponujące statystyki, które są dowodem jego dużej poczytności.

Portal Moja Budowa AAAA meble
Blog ekspercki na portalu Moja Budowa

Interesuje Cię zbudowanie i-Ekosystemu?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Śmiało, pytaj – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

STRONA PRODUKTOWA

Strona produktowa, łóżka Boxspring

Zobacz online

SERWIS EKSPERCKI

Serwis ekspercki, nowoczesne meblościanki

Zobacz online

LANDING PAGE

Wdrożenia WordPress

Wszystkie strony i-Ekosystemu zostały wdrożone na platformie WordPress.

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

SLIDESHARE

Slideshare nowoczesne meble AAAA

SPRAWDŹ ONLINE

 

divider

Skorzystaj z darmowej wyceny

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową na wdrożenie i-Ekosystemu.

Zleć wycenę
Ikona Odwiedź nas

Odwiedź nas

Dobrzechów 446B
38-100 Strzyżów

Network Interactive - Logo