fbpx

Kariera

Dołącz do nas

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która obsługuje międzynarodowych klientów oraz największe marki krajowe w zakresie skutecznych działań e-marketingowych. Na swoim koncie mamy sporo profesjonalnych wdrożeń e-sklepów i systemów B2B, serwisów i-ekosystemów - dla znanych polskich i zagranicznych marek (Śnieżka, Vidaron, WIMED, Puccini, Jean Louis David itp.).

Na co dzień dbamy o fajną atmosferę pracy - żebyś nie musiał, a żeby Ci się chciało. Przyjazna i nieformalna komunikacja to dla nas podstawa dobrej współpracy, jesteśmy dla siebie partnerami, nie tylko współpracownikami.

poznaj nasz zespółsprawdź naszą ofertęzobacz realizacje

Wyślij nam swoje CV i napisz, dlaczego chcesz z nami pracować

Zapoznaj się z polityką prywatności i cookies. Zamieść w CV oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Network Sp. z o.o. zawartych w dokumentacji rekrutacyjnej - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."


Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Wyślij nam swoje CV. Na pewno je przejrzymy i skontaktujemy się z Tobą, gdy okaże się dla nas interesujące.

Co dajemy za Twoje zaangażowanie