fbpx

Aktualności

14 października 2019

Piotr Zając prelegentem Digital Superhero #Think...

Piotr Zając prelegentem Digital Superhero #ThinkDigital
Fantastyczny gość specjalny i trzech prelegentów, solidna dawka wiedzy o SEO i niezwykle ciekawie zapowiadające się dyskusje – gotowi na kolejne spotkanie? Tym razem widzimy się na imprezie Digital Superhero – 17 października 2019 roku w Krakowie.
10 października 2019

Konferencja Kolbuszowa 2.0 – spotkajmy się nad...

Konferencja Kolbuszowa 2.0 – spotkajmy się nad rzeką Nil
Już 11 października 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji o Marketingu i Internecie nad rzeką Nil w Kolbuszowej. W tym roku również my będziemy dzielić się doświadczeniem i wiedzą – serdecznie zapraszamy na spotkanie z Piotrem Zającem, który zdradzi kilka praktycznych rozwiązań e-commersowych, rozwiązujących główne problemy producentów w sieci.
9 września 2019

Do zobaczenia na Meet Magento Poland 2019!

Do zobaczenia na Meet Magento Poland 2019!
Praktyczne porady, nowe technologie, analizy wdrożeń, najciekawsze case study i realizacje, prelekcje ekspertów – tegoroczna konferencja Meet Magento zapowiada się niezwykle ciekawie. Nie mogłoby nas tam nie być! Podobnie jak w zeszłym roku, Network Interactive jest brązowym sponsorem tego największego w Polsce wydarzenia związanego z technologią Magento.
21 sierpnia 2018

Network Interactive sponsorem konferencji Meet Ma...

Network Interactive sponsorem konferencji Meet Magento Polska 2018
Konferencja Meet Magento to największe wydarzenie w Polsce i jedno z największych na świecie dedykowane platformie Magento i branży e-commerce. Kolejny raz Network Interactive weźmie udział w tej imprezie, tym razem jako jeden ze sponsorów. Przed nami dwa dni rozmów, warsztatów i spotkań z entuzjastami Magento, ekspertami, przedstawicielami sklepów internetowych […]
17 kwietnia 2018

Network Interactive na XIV Targach e-HANDLU

Network Interactive na XIV Targach e-HANDLU
To już XIV edycja Targów e-HANDLU – rewelacyjnego, największego w Polsce wydarzenia w branży e-commerce. Tym razem będziemy na nich nie tylko gościnnie – w swojej dziedzinie czujemy się najpewniej, dlatego chcemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i rozwiązaniami w branży szeroko pojętej sprzedaży internetowej i marketingu. Znajdziecie nas na stoisku […]
10 kwietnia 2018

I-ekosystem – skuteczny sposób na pewny zysk w...

I-ekosystem – skuteczny sposób na pewny zysk w biznesie online
Jak sprawić, by ruch sprowadzany na sklep internetowy był wysokiej jakości i odznaczał się większym stopniem konwersji? Czy jest skuteczny sposób na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych odbiorców ułatwiając im dostęp do atrakcyjnych treści?
5 kwietnia 2018

Wdrożenia otwarte Magento – na czym polegają?

Wdrożenia otwarte Magento – na czym polegają?
Wdrożenia otwarte to rozwiązanie wypracowane przez nasz zespół i będące odpowiedzią na potrzeby użytkowników rynku e-commerce i handlu internetowego. Na czym polega? Dlaczego to dla ciebie korzystna opcja? Co zyska twój biznes dzięki skorzystaniu z usługi wdrożenia otwartego? Przekonaj się!
28 listopada 2017

Mid/Senior PHP Developer – oferta pracy

Mid/Senior PHP Developer  – oferta pracy
Do naszego zespołu poszukujemy programisty, który będzie odpowiedzialny za rozwój systemów e-commerce tworzonych w języku PHP. Szukamy osób z doświadczeniem na stanowisko Mid/Senior PHP Developer. Znajomość platform Magento 1 i Magento 2 będzie dodatkowym atutem.
3 czerwca 2017

e-Katalog kosmetyków dla Jean Louis David

e-Katalog kosmetyków dla Jean Louis David
Kolejny etap współpracy z marką Jean Louis David za nami. W oparciu o platformę Magento wykonaliśmy internetowy katalog produktów kosmetycznych dostępnych w salonach Jean Louis David.
1 czerwca 2017

Wdrożenie sklepów Magento dla marek: Śnieżka ...

Wdrożenie sklepów Magento dla marek: Śnieżka i Magnat
Network Interactive zakończyło wdrożenie sklepów dla marek Magnat oraz Śnieżka. Obydwa sklepy działają w ramach jednej platformy Magento (multistore). Firma zintegrowała sklepy z systemem ERP, co pozwala na aktualizację stanów i cen w czasie rzeczywistym.
17 maja 2017

Czym jest content shock i dlaczego powinniśmy si...

Czym jest content shock i dlaczego powinniśmy się go bać?
Świat biznesu z roku na rok produkuje coraz więcej treści, a ukute przez Billa Gates’a hasło content is king przez ponad 20 lat nie straciło na aktualności. Jednak skuteczność marketingu treści odbija swoje piętno na rynku, a pojęcie content shock’u coraz głośniej rozbrzmiewa na branżowych konferencjach. Czy czeka nas zmierzch […]
28 marca 2017

WIMED – rozbudowa i-Ekosystemu

WIMED – rozbudowa i-Ekosystemu
Trzy projekty (2x WordPress i 1x Magento) – o tyle serwisów rozbudowaliśmy i-Ekosystem dla firmy WIMED, lidera w produkcji oznakowania drogowego na polskim rynku. Projekty realizowane są w ramach nawiązanej końcem ubiegłego roku długofalowej współpracy.