fbpx

Strony firmowe

 • Strona firmowa w 2 wersjach językowych i e-commerce dla Ledolux Polska

  Strona firmowa w 2 wersjach językowych i e-commerce dla Ledolux Polska

  Dla producenta opraw przemysłowych i lamp ulicznych wdrożyliśmy rozbudowaną stronę firmową w dwóch wersjach językowych oraz dedykowane landing page. Współpraca obejmowała również tworzenie unikatowych treści i pozycjonowanie serwisu w wyszukiwarkach. Wszystkie serwisy zbudowaliśmy w oparciu o WordPress, dbając o optymalizację UX, SEO, RWD.
 • Sklep dla przemysłu i strona firmowa dla radomskiej fabryki Rafil

  Sklep internetowy z doskonale opracowaną i wdrożoną zawartością, dopracowaną pod względem UX i RWD. Uzupełnieniem jest niezwykle estetyczna i w każdym szczególe dopracowana strona firmowa (wdrożenie WordPress), zawierająca uporządkowane informacje o produktach, pliki do pobrania i historię firmy.
  Sklep dla przemysłu i strona firmowa dla radomskiej fabryki Rafil
 • Wimed – platforma B2B i i-ekosystem

  Wimed – platforma B2B i i-ekosystem

  Funkcjonalna platforma B2B dla kontrahentów i partnerów handlowych wiodącego polskiego producenta znaków drogowych i urządzeń BRD. Integracja z systemem ERP, moduł szybkich zamówień oraz dedykowany konfigurator produktów. W ramach współpracy wdrożyliśmy też stronę firmową, blog oraz serwis produktowy o grupie produktów.
 • Sklep internetowy i zaplecze contentowe dla firmy Higiena Serwis

  Dla warszawskiej firmy wdrożyliśmy funkcjonalny sklep internetowy wraz ze stroną firmową oraz sieć serwisów poradnikowych, produktowych i eksperckich, stanowiących solidne zaplecze contentowe i wzmacniających wizerunek firmy. W ramach stałej współpracy zapewniamy wsparcie techniczne Magento, działania marketingowe oraz pozycjonujące serwisy i sklep w wyszukiwarkach.
  Sklep internetowy i zaplecze contentowe dla firmy Higiena Serwis