divider

Rozwiązujemy problemy sprzedażowe
i komunikacyjne

Technologię traktujemy jako narzędzie do ekspozycji komunikacji, czyli tego, co dla nas jest esencją każdego sklepu czy strony internetowej.

Nieważne, czy komunikujemy biznesowo czy konsumencko – dla nas odbiorcą końcowym zawsze jest człowiek i robimy wszystko, aby odpowiedzieć na jego realne problemy i potrzeby. Przenosimy mechanizmy rządzące światem offline do online, działamy w roli doradcy klienta i sprzedawcy. Rozumiemy proces decyzyjny konsumenta, projektując efektywne ścieżki zakupowe.

divider
Sprawdź pełną ofertę Zobacz realizacje
Piotr Zając ekspert UX

Piotr

CEO & Partner

Innowator, który z ambitnym rozmachem kreuje najlepsze rozwiązania problemów Klienta. Doskonały analityk, pasjonat nowych technologii, uważny słuchacz, bystry obserwator, mistrz komunikacji, który jak nikt inny zna potrzeby użytkownika.

Marcin Bosek, SEO Network Interactive

Marcin

CEO & Partner

Prawdziwy przywódca i innowator, który nie spoczywa na laurach i zawsze jest głodny wiedzy. Można go spotkać na branżowych spotkaniach, kursach i szkoleniach. Kreuje, wdraża strategie finansowe, marketingowe i inwestycyjne. Nie tylko buduje wizję firmy, ale przede wszystkim potrafi przekuć ją w sukces.

Małgorzata Żurowska-Irzyk, administration department director

Małgorzata

Administration Department Director

Sprawuje nadzór na obiegiem dokumentacji w ramach projektów realizowanych dla klientów. Koordynuje prace administracyjne, sporządza raporty, kontroluje poprawność formalnej dokumentacji. W tej dziedzinie nie ma sobie równych.

divider

Network Interactive
to zgrany zespół

Doradcy Klienta

Wyspecjalizowanych
doradców Klienta

Analitycy sprzedaży

Skrupulatnych
analityków sprzedaży

Webdeveloperzy

Profesjonalnych
webdeveloperów

Content managerowie

Ambitnych
content managerów

Digital designerzy

Kreatywnych
digital designerów

Programiści

Doświadczonych
programistów

Dział Magento

Dział Magento to 2 project managerów, ekspertów z dużym doświadczeniem z zakresu wdrażania systemów e-commerce B2C i B2B/B4B, opartych na platformie Magento. Dzielą się wiedzą i doświadczeniem z zespołem, usprawniają procesy, wdrażają narzędzia, strategię oraz plan komunikacji – zwiększając wydajność pracy całego zespołu. Nadzorują pracę 6 developerów (front-end\back-end\admin panel), którzy sprawnie wdrażają i rozwijają systemy e-commerce w modelach B2C/B2B/B4B. Posiadają spore doświadczenie w pracy z Magento, potrafią idealnie dopasować rozwiązania technologiczne do potrzeb biznesowych klienta.

Dział ekspercki

Nasz główny ekspert ds. User Experience  (UX) / analityk prowadzi badania ilościowe, analizy w obszarze usability dla Klientów z różnych branż. Posiada wysoce rozwiniętą umiejętność analitycznego myślenia, nastawioną na osiąganie celów biznesowych (doskonale rozumie działanie sektora e-commerce). Zna najlepsze narzędzia, najnowsze trendy UX, wykorzystuje sprawdzoną metodykę badań użytkowników. Rekomenduje zmiany / skuteczne rozwiązania optymalizujące ścieżki użytkowników i nadzoruje ich wdrożenie. W razie potrzeby nawiązujemy współpracę z ekspertami i firmami zewnętrznymi w celu rozwiązania problemów Klienta.

Dział WordPressa i marketingu

Project manager koordynuje wdrożenia serwisów na platformie WordPress i działania content marketingowe, skutecznie realizując cele projektowe. Dwóch kreatywnych content managerów specjalistów ds. e-marketingu doskonale orientuje się w najnowszych trendach, zna się na mediach, public relations, zarządzaniu projektami i zespołem. Dba, by finalna treść była dopasowana do indywidualnych preferencji Klienta, grupy docelowej i najwyższych standardów jakościowych. Dwóch grafików (digital designerów) tworzy nowoczesne kreacje, będące wizualną odpowiedzią na potrzeby rynku. Mają wyczucie stylu, techniczne umiejętności i talent artystyczny. Dwóch developerów (front-end \ WordPress admin panel, administrator serwerów) posiada umiejętności kreatywnego i analitycznego spojrzenia na całość projektu, to konsultanci techniczni, analitycy i architekci rozwiązań.

Księgowość i administracja

Dyrektor ds. administracyjnych odpowiada za należyte funkcjonowanie administracji w firmie, organizuje sprawną pracę, nadzoruje, zatwierdza, koordynuje. Ma doskonale wypracowaną umiejętność planowania i organizacji. Specjalista ds. administracyjnych równie sumiennie i profesjonalnie realizuje swoje zadania, dba o jak najlepsze funkcjonowanie administracji w firmie. Korzystamy z usług biura rachunkowego, współpracujemy z księgowymi, którzy dbają o klarowność rozliczeń finansowych i całej dokumentacji. Robią to rzetelnie, bezbłędnie, dlatego że nie traktują pracy jako nużących, monotonnych obliczeń, ale jako pasję. To dzięki tak sprawnie funkcjonującemu działowi - logistyka w firmie działa wzorowo.

divider

Skorzystaj z darmowej wyceny

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową na wdrożenie i-Ekosystemu.

Zleć wycenę
Ikona Odwiedź nas

Odwiedź nas

Dobrzechów 446B
38-100 Strzyżów

Network Interactive - Logo