fbpx

O nas

Rozwiązujemy problemy sprzedażowe i komunikacyjne

Technologię traktujemy jako narzędzie do ekspozycji komunikacji, czyli tego, co dla nas jest esencją każdego sklepu czy strony internetowej.

Nieważne, czy komunikujemy się biznesowo czy konsumencko - dla nas odbiorcą końcowym zawsze jest człowiek i robimy wszystko, aby odpowiedzieć na jego realne problemy i potrzeby. Przenosimy mechanizmy rządzące światem offline do online, konsumenta, projektując efektywne ścieżki zakupowe.

sprawdz ofertęzobacz realizację

piotr

Innowator, który z ambitnym rozmachem kreuje najlepsze rozwiązania problemów Klienta. Doskonały analityk, pasjonat nowych technologii, uważny słuchacz, bystry obserwator, mistrz komunikacji, który jak nikt inny zna potrzeby użytkownika.

LinkedIn
marcin

Prawdziwy przywódca i innowator, który nie spoczywa na laurach i zawsze jest głodny wiedzy. Można go spotkać na branżowych spotkaniach, kursach i szkoleniach. Kreuje, wdraża strategie finansowe, marketingowe i inwestycyjne. Nie tylko buduje wizję firmy, ale przede wszystkim potrafi przekuć ją w sukces.

LinkedIn
malgorzata

Małgorzata

ADMINISTRATION DEPARTMENT DIRECTOR

+48 504 467 977 malgorzata@network-interactive.pl

Sprawuje nadzór na obiegiem dokumentacji w ramach projektów realizowanych dla klientów. Koordynuje prace administracyjne, sporządza raporty, kontroluje poprawność formalnej dokumentacji. W tej dziedzinie nie ma sobie równych.

LinkedIn

Dział magento

Zespół developerów doświadczonych z zakresu wdrażania systemów B2C, B2B/B4B, specjaliści front-end i back-end, konsultanci techniczni (admin panel).

Dział Marketingu

Zespół wdrażający skuteczne kampanie i działania marketingowe, wspierające sprzedaż i rozwój e-commerce, copywriterzy i specjaliści od content marketingu i SEO.

Dział Graficzny

Kreatywni graficy, specjaliści w zakresie projektowania sklepów i stron internetowych. Webdesignerzy, których specjalizaciq jest doskonalenie brandingu i UX.

Dział Analityki

Eksperci analityki i procesów, prowadzący badania jakościowe i ilościowe, na podstawie których rekomendują optymalne rozwiązania dla każdego klienta.

Zespół Project Managerów

Nad projektami i ich sprawną realizacją czuwają Project Managerowie, dzięki czemu zadania realizowane są płynnie, a wszystkie ewentualne problemy rozwiązywane w trybie natychmiastowym. Dbają o rozliczenia z klientem, przygotowuiq klarowne raporty, rekomenduiq optymalne rozwiązania i czuwaiq nad bezbłędną komunikację zespołu w zakresie realizowanych prac.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Jeśli podoba Ci się nasza metodologia pracy, wiesz, że możesz wnieść do naszego zespołu nową jakość lub zależy Ci na pracy umożliwiającej stały rozwój - skontaktuj się z nami. Napisz nam o swoim doświadczeniu, wiedzy i zainteresowaniach, opowiedz krótko o tym, dlaczego właśnie Ciebie potrzebujemy w naszym zespole.

Napisz do nas

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Porozmawiajmy, to nic nie kosztuje!

Jeśli chcesz przenieść swój biznes do sieci, masz sklep internetowy nie przynoszący zysków lub potrzebujesz wsparcia w zakresie działań e-commerce - skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o tym, jak możesz osiągnąć sukces w swojej branży i zwiększyć zyski. Zaproponujemy Ci rozwiązania, które zrealizują wszystkie wyznaczone cele. Zadzwoń lub napisz - nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji..

zleć wycenę
grafika-co-mozemy-dla-ciebie_2