fbpx

Realizacje

 • Sklep internetowy i zaplecze contentowe dla firmy Higiena Serwis

  Sklep internetowy i zaplecze contentowe dla firmy Higiena Serwis

  Dla warszawskiej firmy wdrożyliśmy funkcjonalny sklep internetowy wraz ze stroną firmową oraz sieć serwisów poradnikowych, produktowych i eksperckich, stanowiących solidne zaplecze contentowe i wzmacniających wizerunek firmy. W ramach stałej współpracy zapewniamy wsparcie techniczne Magento, działania marketingowe oraz pozycjonujące serwisy i sklep w wyszukiwarkach.
 • Local Heroes – sklep internetowy dla marki odzieżowej

  Wdrożyliśmy nową odsłonę sklepu internetowego dla topowej marki odzieżowej streatwear. Nowoczesny, funkcjonalnym w pełni responsywny sklep odpowiadający potrzebom grupy docelowej i spełniający jej oczekiwania. Współpraca obejmuje głównie wsparcie techniczne Magento i bieżący serwis
  Local Heroes – sklep internetowy dla marki odzieżowej
 • Wimed – platforma B2B i i-ekosystem

  Wimed – platforma B2B i i-ekosystem

  Funkcjonalna platforma B2B dla kontrahentów i partnerów handlowych wiodącego polskiego producenta znaków drogowych i urządzeń BRD. Integracja z systemem ERP, moduł szybkich zamówień oraz dedykowany konfigurator produktów. W ramach współpracy wdrożyliśmy też stronę firmową, blog oraz serwis produktowy o grupie produktów.
 • Sklep dla przemysłu i strona firmowa dla radomskiej fabryki Rafil

  Sklep internetowy z doskonale opracowaną i wdrożoną zawartością, dopracowaną pod względem UX i RWD. Uzupełnieniem jest niezwykle estetyczna i w każdym szczególe dopracowana strona firmowa (wdrożenie WordPress), zawierająca uporządkowane informacje o produktach, pliki do pobrania i historię firmy.
  Sklep dla przemysłu i strona firmowa dla radomskiej fabryki Rafil