OFERTA


Wdrażamy, rozwijamy i utrzymujemy sklepy na Magento 2


100-procentowa koncentracja na Magento, bez rozpraszania się na inne systemy pozwala nam na szybsze i efektywniejsze rozwiązywanie problemów. Posiadamy szczegółową wiedzę na temat Magento, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi wtyczkami, rozszerzeniami i nowościami w Magento, co pozwala nam dostarczać rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami i standardami. Nie tylko programujemy, ale i rozwiązujemy problemy, doradzamy i pomagamy w optymalizacji sklepów. 


Wdrożenie Magento B2C i B2B

Wdrażamy platformy Magento zarówno B2C, jak i B2B. Budujemy rozwiązania oparte o potrzeby użytkowników, branży i trendy rynkowe.

Sprawdź ofertę


 

Migracje Magento

Zapewniamy skuteczne i bezpieczne przeniesienie wszystkich danych i funkcjonalności sklepu z Magento 1 do Magento 2 lub z innych platform. Wykonaliśmy ponad 50 migracji.


Wsparcie i rozwój Magento 2

Kompleksowe doradztwo techniczne. Od  bieżącej obsługi panelu administracyjnego Magento poprzez szkolenia. Aktualizacja systemu i rozszerzeń, rozwój funkcjonalności Magento wraz z pełnym wsparciem powdrożeniowym.

Sprawdź ofertę


 

Ratowanie wdrożeń

Przejmujemy wdrożenia Magento w trakcie realizacji, specjalizujemy się w naprawach i szybkim uruchomieniu systemów. Potrafimy rozpoznać problemy, zrozumieć ich przyczyny i szybko znaleźć rozwiązania, co pozwala na minimalizowanie opóźnień i zwiększanie efektywności wdrożenia. 


Szukasz sprawdzonego
partnera Magento?


Współpracujemy z MŚP od wielu lat, znamy ich potrzeby i wiemy jakich
rozwiązań potrzebują, by poradzić sobie np. z wolno działającym sklepem, błędami itp.

Chcesz wykorzystać Magento w swojej firmie lub szukasz solidnego partnera do jego utrzymania i rozwoju?
Oferujemy eksperckie wsparcie w sprzedaży B2C, B2B; techniczne i SEO. Wykorzystujemy potencjał
Magento, aby dostosować sklep do wymagań rynku oraz potrzeb klientów. Tworzymy najlepsze rozwiązania
i integracje, aby skrócić czas wdrożenia i uzyskać świetne wyniki sprzedaży.


Poznaj nasz zespół