Kolejna raz firma ŚNIEŻKA zaufała nam powierzając tym razem do realizacji oficjalny sklep dla marki produktów do ochrony i dekoracji drewna – VIDARON. Kluczowym elementem realizacji jest fakt, iż sklep powstanie na platformie Magento, a uzgodniony termin na realizację projektu to zaledwie 4 tygodnie.

VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Marka inspirowana Skandynawią, której mieszkańcy pojęli sekretne techniki korzystania z bezcennego daru, jakim jest drewno. Nauczyli się umiejętnie z niego korzystać, czule dbając, aby nie straciło żadnego ze swoich walorów. Nazwa marki nawiązuje do Vidara, który w mitologii nordyckiej jest opiekunem drzew. Teraz możemy korzystać z tej wiedzy dzięki produktom marki VIDARON.

Wdrożenie sklepu zostanie zrealizowane na podstawie promowanej przez nas idei wdrożenia otwartego. Wdrożenie takie charakteryzuje się optymalizacją kosztów i czasu wdrożenia poprzez:

  • ustalenie i wdrożenie MVP (minimum valuable product) – czyli możliwie minimalistycznej konfiguracji funkcjonalnej, ale która pozwoli realizować kluczowe cele sklepu
  • maksymalne wykorzystanie przy wdrożeniu podstawowych funkcjonalności platformy Magento – i jeżeli to możliwe, bez programowania funkcjonalności dedykowanych
  • użycie szablonów graficznych adaptowanych do potrzeb projektu (bez tworzenia i wdrażania dedykowanych projektów graficznych)
  • dalsza rozwój projektu na bazie usługi wsparcia Magento

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach: wdrożenie Magento oraz idei otwartego wdrożenia sklepów internetowych na platformie Magento powiązanej z usługami wsparcia Magento – skontaktuj się z nami.

 

Network Interactive - Logo