Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasza firma podpisała półroczną umowę współpracy z firmą ŚNIEŻKA SA, właścicielem marki Magnat Farby. Umowa dotyczy współpracy w zakresie działań e-marketingowych na celu zwiększenie sprzedaży na oficjalnym sklepie internetowym marki Magnat – sklep.magnatfarby.pl.

Współpraca z tak znaczącą marką na polskim rynku cieszy tym bardziej, iż Śnieżka – prężnie działając w Internecie – współpracowała dotychczas z wieloma agencjami interaktywnymi i marketingowymi. Mimo tego, oferta NETWORK INTERACTIVE okazała się na tyle interesująca, iż zdecydowano się na podjęcie współpracy długoterminowej.

O nawiązaniu współpracy zadecydowało przedstawione przez nas, niecodzienne jak się okazało, podejście do działań marketingowych:

  • jako nieliczni nie rekomendowaliśmy w pierwszej kolejności najdroższego podejścia, czyli zmiany sklepu na nowy
  • zaproponowaliśmy inne niż stosowane dotychczas przez firmę podejście marketingowe – budowa i promocja przez i-Ekosystem wspierający sprzedaż

Nie bez znaczenia był także fakt, iż mamy duże doświadczenie w promocji i sprzedaży sklepów z produktami z branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

 

W pierwszej kolejności zostaną zrealizowane następujące działania:

  • Analiza statystyk i sprzedaży obecnego sklepu
  • Analiza użyteczności i rekomendacje zmian
  • Zaprojektowanie i budowa i-Ekosystemu wspierającego sprzedaż
  • Wsparcie obecnego sklepu w zakresie budowania treści (przede wszystkim optymalizacja opisów produktów)
  • Prowadzenie działań aktywujących sprzedaż

 

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony – z pewnością poinformujemy o wynikach naszych działań. Prawdopodobnie powstanie case study w którym podzielimy się tym co zrobiliśmy, jak oraz jaki był tego efekt.

 

Jeżeli masz sklep internetowy i również chciałbyś sprawdzić, jak możemy zwiększyć na nim sprzedaż przez zaprojektowanie i wdrożenie dla Ciebie i-Ekosystemu – skontaktuj się z nami – rozmowa nic nie kosztuje, oferta jest także niezobowiązująca.

Network Interactive - Logo