Rozwiązujemy problemy sprzedażowe i komunikacyjne.

Technologię traktujemy jako narzędzie do ekspozycji komunikacji, czyli tego, co dla nas jest esencją każdego sklepu czy strony internetowej. Dlatego nasze rozwiązania tworzone są przez uzupełniające się, interdyscyplinarne zespoły ekspertów komunikacji i programistów.


Nieważne, czy komunikujemy biznesowo czy konsumencko – dla nas odbiorcą końcowym zawsze jest człowiek i robimy wszystko, aby odpowiedzieć na jego realne problemy i potrzeby. Przenosimy mechanizmy rządzące światem offline do online, działamy w roli doradcy klienta i sprzedawcy. Rozumiemy proces decyzyjny konsumenta, projektując efektywne ścieżki zakupowe.

Naszym klientom pomagamy w zrozumieniu istoty problemów sprzedażowych, a następnie wspólnie szukamy ich rozwiązania. Rozumiemy zmiany zachodzące w świecie online i na nie reagujemy – nie działamy według sztywnych, długofalowych planów, które szybko ulegają dezaktualizacji. Jakość naszych produktów jest zawsze adekwatna do potrzeb klienta. Wierzymy w siłę prostoty, dlatego tam, gdzie to możliwe, unikamy skomplikowanych, nieefektywnych kosztowo funkcjonalności.


Nie chcemy budować wielkiej firmy. Naszym celem jest przede wszystkim zwiększanie jakości naszych usług, rozwiązania szyjąc na miarę potrzeb naszych klientów.

Stworzyliśmy wiele stron dla prestiżowych marek i wiodących producentów


W swojej dziedzinie czujemy się najpewniej, łączymy wiedzę i doświadczenie, tworzymy projekty, będące sumą naszych mocnych stron. Dlatego są tak dobre. Wiemy, że osiągnąć sukces można tylko wspólnie, dlatego pracujemy w grupie, dzielimy się pomysłami, dyskutujemy i analizujemy. Niejeden dobry projekt powstał jako efekt kreatywnej burzy mózgów. Niejeden oryginalny pomysł na stronę zrodził się po kilku dniach żmudnych poszukiwań weny twórczej. I niejeden świetny sklep ujrzał „światło dzienne” po wielu poprawkach, które spędzały nam sen z powiek.

Na swoim koncie mamy sporo udanych wdrożeń e-sklepów i systemów B2B, serwisów i-Ekosystemu, stron produktowych, firmowych i portali – dla znanych polskich i zagranicznych marek. Zobacz nasze case study»

wdrozenia-wordpresswdrozenia-wordpress-hover
wdrozenia-magentowdrozenia-magento-hover
wsparcie-magentowsparcie-magento-hover
iekosystemiekosystem-hover
skuteczny-contentskuteczny-content-hover
webeksperciwebeksperci-hover
Zadaj pytanie on-line