Logo WordPress

Wdrożenia Wordpress

Tworzymy wyspecjalizowane portale informacyjne i eksperckie, serwisy produktowe, miniserwisy (Landing Page), strony firmowe i sprzedażowe. Realizujemy strony www pod konkursy internetowe mające na celu budowę świadomości marki, wsparcie pozycjonowania i wzrost ruchu na stronie docelowej. W ramach wdrożenia doradzamy odnośnie wyboru rodzaju serwisu, zawartości, struktury i układu - wszystko w zależności od zdefiniowanego celu, jaki ma być realizowany przez daną stronę internetową. Wdrożenia opieramy o otwarte oprogramowanie WordPress.

Dowiedz się więcej

Logo Magento

Wdrożenia Magento

Oferujemy usługę tworzenia i rozwijania sklepów internetowych w oparciu o Magento. Realizujemy kompleksowe wdrożenia - od instalacji i konfiguracji Magento, wdrożenia wszelkich potrzebnych rozszerzeń, przez wprowadzenie produktów wraz z opisami, zdjęciami i cechami, po optymalizację procesu zakupu i dostosowanie do obowiązującego prawa. Przy wdrożeniu koncentrujemy się przede wszystkim na produktach i ich odpowiedniej prezentacji oraz uproszczeniu procesu zakupu. Aby przyspieszyć wdrożenie Magento i obniżyć jego koszty, korzystamy z gotowych szablonów i rozszerzeń, dostosowując je do potrzeb projektu.

Dowiedz się więcej

Logo Magento

Wsparcie techniczne

Oferujemy usługę wsparcia powdrożeniowego sklepów opartych o Magento - zarówno własnych wdrożeń, jak i tych wykonanych przez firmy zewnętrzne. Zapewniamy opiekę techniczną dotyczącą funkcjonalności sklepu, jego konfiguracji, optymalizacji wyglądu oraz rozwój o dodatkowe moduły. Jesteśmy także w stanie zapewnić wsparcie konsultingowe (UX, marketing, biznes) oraz pełen support contentowy (opisy produktów, regularne publikowanie unikatowych wpisów blogowych, zamieszczanie bieżących informacji, newsów, tworzenie i obsługa newslettera, optymalizacja treści pod SEO).

Dowiedz się więcej

Logo WordPress

i-Ekosystem

Projektujemy i budujemy dedykowane i-Ekosystemy, czyli dokładnie przemyślaną sieć powiązanych ze sobą stron i sklepów. Każdy element i-Ekosystemu ma określony cel, a wszystkie cele pośrednie składają się na realizację celu głównego, wyznaczonego wspólnie z Klientem. Zapewniamy kompleksową realizację: od określenia celu, tematyki i rodzaju serwisu, przez dobór grafiki, struktury i UX, po opracowanie treści początkowych oraz optymalizację pod SEO, a także późniejszą obsługę techniczną, contentową i marketingową.

Dowiedz się więcej

wdrozenia-wordpresswdrozenia-wordpress-hover
wdrozenia-magentowdrozenia-magento-hover
wsparcie-magentowsparcie-magento-hover
iekosystemiekosystem-hover
skuteczny-contentskuteczny-content-hover
webeksperciwebeksperci-hover
Zadaj pytanie on-line