Logo Vidaron

Zakończyliśmy pierwszy etap budowy i-Ekosystemu którego zadaniem jest wsparcie sprzedaży w sklepie marki VIDARON. Na i-Ekosystem w tym etapie składają się 4 serwisy internetowe o różnorodnej tematyce.

Idea i-Ekosystemu marki VIDARON

Przygotowane przez nas serwisy odpowiadają na zapotrzebowanie informacyjne potencjalnych klientów. Każdy z nich został stworzony po to, by rozwiązać konkretny problem, a przy okazji zaprezentować produkt, który dany problem pomaga rozwiązywać.

Nie są to więc broszury opisujące produkt, ale serwisy informacyjne skupione wokół danej tematyki (problemu do rozwiązania), opisujące rozwiązanie i w tym kontekście prezentujące produkt.

Przed realizacją Klient otrzymał od nas listę potencjalnych zagadnień dla których warto byłoby rozważyć realizację – lista powstała na bazie analiza rynku, zapytań na forach, blogach, itd. czyli poprzez sprawdzanie problematycznych tematów poruszanych przez użytkowników. Na tej podstawie został dokonany wybór tematów oraz wskazano produkty rozwiązujące dany problem.

Rodzaje i forma realizacji

Do realizacji wykorzystaliśmy 2 rodzaje serwisów – nieco bardziej rozbudowane serwisy sprzedażowo-poradnikowe, oraz mniejsze landing page’e.

Na tym etapie powstały 4 serwisy:

KONSERWACJA DREWNA KONSTRUKCYJNEGO
Tutaj dowiesz się jak konserwować drewno w domowych warunkach. Położyliśmy nacisk na podkreślenie jakości marki i jej produktów, zestawiając z tanimi środkami nieznanych firm.
Prezentacja impregnatów ogniochronnych i konstrukcyjnych jako skutecznej ochrony przed owadami, grzybami, pleśnią, oraz ogniem i biokorozją. Wyczerpująca karta produktu z pełną specyfikacją: opis, cechy, wydajność, opakowanie, zastosowanie, kolorystyka, cena, instrukcje, normy, badania, atesty, opinie).

Zobacz serwis online http://drewno-konserwacja.pl/

DEKORACJA DREWNA
Jak dekorować drewno, jak podkreślić jego szlachetność, jakie są możliwe efekty wykończenia… tego dowiesz się z tego serwisu.
Przedstawienie środków podkreślających piękno szlachetnego drewna oraz efektu wykończenia). Wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zastosowania produktu (fachowe instrukcje, dobór produktu do miejsca zastosowania, gatunku drewna), pełna specyfikacja – opis, cechy, wydajność, paleta kolorów, opakowania, certyfikaty oraz instruktaż jak wydobyć słoje na drewnie, jak zachować naturalny kolor drewna.

Zobacz serwis online http://dekoracjadrewna.pl/

OCHRONA DREWNA
Ten serwis odpowiada na pytania jak chronić drewno przed czynnikami zewnętrznymi i biologicznymi, wewnętrznymi.
Wyjaśnienie idei Teflon Surface Protector, informacja o gwarancji, zastosowanie (dobór produktów do rodzaju powierzchni), eksperckie porady fachowców.

Zobacz serwis online http://malowaniedrewna.com.pl/

OCHRONNO-DEKORACYJNE MALOWANIE DREWNA
Prezentacja środków do ochrony i dekoracji drewna VIDARON, z pełną specyfikacją, wskazówkami ekspertów odpowiadającymi na pytania: jak przygotować drewno, jak malować na wysoki połysk itd. oraz filmami instruktażowymi.

Zobacz serwis online http://zabezpieczaniedrewna.pl/

Zainteresowany budową i-Ekosystemu dla swojego sklepu?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie projektowania i wdrażania serwisów sprzedażowo-poradnikowych w ramach budowy i-Ekosystemów wspierających sprzedaż oraz realizacji kampanii content marketingu – zapraszamy do kontaktu ».

Network Interactive - Logo