Nowoczesny blog o designie, decomanka

W ubiegłym tygodniu podpisaliśmy umowę o współpracy ze znaną postacią w branży DECO – blogerką-influencerką – która wybrała naszą firmę by uzyskać wsparcie w realizacji 2 projektów internetowych. Projekty te mają pozwolić jej rozwinąć działalność i jeszcze bardziej wykorzystać potencjał własnych działań.

Co zrealizujemy w ramach współpracy?

Pierwsza rzecz to serwis internetowy oparty o CMS WordPress. Będzie to strona z ofertą kierowaną do firm działających w branży deco / design oraz wszelkich agencji reklamowych i interaktywnych, które na rzecz takich firm działają.

Drugi projekt będzie realizowany w oparciu o platformę Magento, ale nie będzie to sklep internetowy, a bardziej katalog do prezentacji różnorodnych treści, produktów, firm i osób.

Dodatkowo, po realizacji projektów wdrożeniowych zajmiemy się opieką i wsparciem techniczno-marketingowym.

Dlaczego wybrano naszą ofertę?

Oprócz atrakcyjnej oferty i elastyczności w jej dopasowaniu do potrzeb, prawdopodobnie zadecydowało nasze zaangażowanie w konsultacje realizowane jeszcze przed podpisaniem umowy, czyli przed związaniem się z nami na realizację projektu.

Poświęciliśmy na to dość dużo czasu. Zaangażowaliśmy się, by lepiej poznać potrzeby i zrozumieć wzajemne intencje oraz by przekazać nasze spojrzenie (nie zawsze bezkrytyczne) na projekt i sposób jego realizacji.

#decomanka – kilka słów o kliencie

#decomanka to obecnie dwa bardzo popularne i prężnie działające kanały poświęcone tematyce DECO / DESIGN:

Blog – decomanka.blogspot.com

http://decomanka.blogspot.com/
#decomanka, nowoczesny blog o designie, trendach w projektowaniu i skuteczne miejsce promocji o zasięgu globalnym oraz długotrwałym efekcie SEO. Różnorodna tematyka deco / design z oglądalnością na poziomie ok. 150.000 wizyt miesięcznie.

Blog - decomanka.blogspot.com

Kanał Google Plus – +izabelladecomanka

https://plus.google.com/+izabelladecomanka
Profil G+ ma zasięg przeszło 3 mln odsłon w miesiącu, a kilka kolekcji znajdziecie wśród wyróżnionych i promowanych przez firmę Google. Średnia ilość subskrybentów kolekcji to ponad 20 tys. osób, a najpopularniejsze z nich mają nawet ponad 40 tys.

Kanał Google Plus - +izabelladecomanka

Już wkrótce…

A już wkrótce będziecie mogli odwiedzić stronę promującą ofertę blogerki oraz portal powstający w oparciu o platformę Magento, który będzie kolejnym kanałem umożliwiającym prezentację i promocję produktów deco / design.

Network Interactive - Logo