Miło nam poinformować, iż marka PUCCINI została naszym klientem. Współpraca odbywa się w zakresie usługi Wsparcia Magento. Klient zdecydował się oddać pod naszą opiekę swój oficjalny sklep internetowy – sklep.puccini.pl. W zakres usług w ramach współpracy wchodzą na początek – prace programistyczne, developerskie oraz konsultingowe nad sklepem internetowym działającym w oparciu o platformę Magneto.

Marka Puccini od 17 lat kreuje i wyznacza trendy, oferując najwyższej klasy bagaż podróżny i ekskluzywną galanterię skórzaną z najlepszych włoskich skór. Oferta jest stale wzbogacana o nowe wzory i modele. Proponowane kolekcje przeznaczone są dla ludzi różnorodnych upodobaniach. Urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania oraz wysmakowany styl sprawiają, że produkty Puccini zostały docenione przez miliony klientów.

Produkty marki Puccini są niezbędnym elementem perfekcyjnego wizerunku dla wszystkich, którym zależy na najwyższej jakości wykonania, dbałości o detale i stworzeniu unikalnego, ponadczasowego stylu.

Tym bardziej miło nam, iż tak szanowana i rozpoznawalna marka jak Puccini zdecydowała się na współpracę z nami, wybierając naszą usługę Wsparcia technicznego dla Magento.

Sklep został wdrożony przez firmę trzecią, my przejmujemy opiekę i rozwój tego sklepu.

Zajmiemy się rozwijaniem sklepu internetowego o nowe funkcjonalności, poprawą wdrożenia Magento, aktualizacjami platformy i rozszerzeń a także konsultowaniem planowanych rozwiązań i rekomendowaniem rozwiązań do realizacji. Współpraca ma charakter abonamentowy.

 

Jeżeli Ty również jesteś właścicielem sklepu na platformie Magento i chciałbym, abyśmy zaopiekowali się Twoim sklepem oraz pomogli Ci rozwijać biznes w Internecie – skontaktuj się z nami.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach w zakresie wdrożeń Magento oraz wsparcia Magentokliknij tutaj.

 

Network Interactive - Logo