DATEV.PL Sp. z o.o. oraz NETWORK Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy w zakresie wdrażania i obsługi stron internetowych spółki DATEV. Naszemu partnerowi zależało na utrzymaniu technologii – systemu WordPress – przy obecnych jak i planowanych serwisach internetowych.

DATEV.pl, jako jeden z wiodących dostawców i integratorów rozwiązań IT, już od 13 lat uczestniczy w dynamicznych przemianach polskiego biznesu. W tym czasie pomogli setkom małych i średnich przedsiębiorstw w pełni wykorzystywać potencjał, jaki daje dobrze zaplanowane i przeprowadzone wdrożenie systemów ERP. Jest przewodnikiem firm w tym trudnym procesie. Wie, jak bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić Twoją firmę przez każdy jego etap.

W zakresie współpracy będzie stworzenie kilku serwisów dla akcji marketingowych (landing page), jak również ulepszenie serwisu głównego (datev.pl) oraz sklepu z produktami i usługami firmy (sklep.datev.pl).

Usługi będą realizowane w ramach naszej oferty Wdrożeń WordPress.

 

Więcej szczegółów na temat wdrożenia stron internetowych w oparciu o CMS WordPress znajduje się na stronie wordpress-wdrozenia.pl.

Network Interactive - Logo