To był dobry rok dla… no właśnie. Początek roku to czas podsumowań i wszyscy piszą co działo się w ich firmach… My natomiast w pierwszej kolejności przedstawiamy wyniki naszych Klientów bowiem nasz sukces jest wynikiem ich sukcesów. W przyszłym roku chętnie uwzględnimy Twój sklep w takim zestawieniu 🙂

Musimy nieskromnie przyznać, iż dla ponad 95% naszych Klientów to był dobry rok współpracy. Niezależnie od tego, czy prowadziliśmy działania optymalizacyjne stron czy sklepów, czy działania związane z content marketingiem i zwiększaniem sprzedaży – wyniki osiągaliśmy wygenerowaliśmy dla Klientów lepsze niż mieli przed rokiem.

Poniżej przedstawiamy jedynie wybrane wyniki niektórych Klientów.

Pewne dane mogą wydawać się niewiarygodne i niewyobrażalne, ale takie realnie są (z chęcią przedstawimy je na spotkaniach handlowych 🙂 ).

Inne z kolei mogą wyglądać na takie, którymi nie warto teoretycznie się chwalić z uwagi na to, iż są dużo niższe niż pozostałe. Pamiętać należy jednak o jednym – z niektórymi klientami współpracujemy od lat i trudno jest co roku podnosić w tak spektakularny sposób statystyki.

Z wieloma Klientami rozpoczęliśmy współpracę w 2016 r. i nie mamy punktu odniesienia. Z pewnością ich wyniki będziemy mogli podać porównując rok 2017 do 2016.

Podsumowanie roku 2016 - Sukcesy klientów NETWORK-INTERACTIVE.PL

 

Zainteresowany usługami NETWORK INTERACTIVE?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie projektowania i wdrażania sklepów internetowych w oparciu o Magento, obsługi technicznej i marketingowej sklepów internetowych, oraz wdrażaniem serwisów www w oparciu o CMS WordPress – zapraszamy do kontaktu.

 

Network Interactive - Logo