Koszyk, zakupy online

Wdrożenia otwarte to rozwiązanie wypracowane przez nasz zespół i będące odpowiedzią na potrzeby użytkowników rynku e-commerce i handlu internetowego. Na czym polega? Dlaczego to dla ciebie korzystna opcja? Co zyska twój biznes dzięki skorzystaniu z usługi wdrożenia otwartego? Przekonaj się!

Naszym klientom oferujemy usługę wdrożenia i rozwijania sklepów internetowych w oparciu o otwarte oprogramowanie Magento. W naszym portfolio znajdziesz przykłady kompleksowych realizacji – sklepów online, które wdrożyliśmy od instalacji i konfiguracji Magento, wdrożenia wszystkich niezbędnych rozszerzeń, wprowadzenie produktów z opisami, parametrami, zdjęciami, po optymalizację procesu zakupu.

Zobacz case study: https://network-interactive.pl/case-study/

Proponujemy wdrożenia w takiej formie, która wyróżnia nas spośród innych firm. Na czym polega różnica? Przede wszystkim na tym, że wdrożenie otwarte dzielimy na dwa etapy, co umożliwia uruchomienie gotowej do sprzedaży platformy w bardzo krótkim czasie.

Co to jest wdrożenie otwarte i na czym polega?

Etap 1 to wdrożenie podstawy Magento – to zazwyczaj wystarczająca podstawa do uruchomienia sklepu internetowego. Ten etap staramy się zaplanować tak, aby uzyskać maksymalnie krótki czas do uruchomienia sklepu operacyjnie – czyli tak, by realizował podstawowy cel (sprzedaż) wykorzystując przy tym maksymalne standardowe możliwości platformy Magento korzystając z faktu, że podstawa tej platformy jest bardzo rozbudowana. Na tym etapie wdrażamy funkcjonalności kluczowe do realizacji celu sprzedaży (po wcześniejszych ustaleniu ich z klientem). Używamy gotowych szablonów graficznych i adaptujemy je do potrzeb projektu i oczekiwań klienta.

Etap 2 to wdrażanie kolejnych funkcjonalności i realizowany jest już podczas funkcjonowania e-sklepu. Dzięki temu nasi specjaliści mogą proponować takie rozwiązania, które odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom klientów platformy sprzedażowej i na bieżąco rozbudowywać serwis o elementy dodatkowe, które nie są konieczne do prowadzenia aktywnej sprzedaży.

Dowiedz się więcej o wdrożeniach Magento: http://wdrozenia-magento.pl/

Wdrożenia Magento

Wdrożenia otwarte a korzyści dla klienta

  • Mniejsza ilość analiz przedwdrożeniowych – skupiamy się jedynie na analizie celów biznesowych, wyłącznie niezbędnych funkcjonalności.
  • Wyeliminowanie czasochłonnego etapu projektowania i wdrażania dedykowanego szablonu graficznego, a więc znaczna redukcja kosztów.
  • Gotowe szablony dają klientowi możliwość zobaczenia potencjalnego wyglądu sklepu już na etapie analiz i rekomendacji.
  • Możliwość pominięcia etapu testów użyteczności na projekcie graficznym (oszczędność czasu).
  • Skrócenie czasu wdrożenia, dzięki korzystaniu z gotowych rozwiązań.
  • Możliwość szybkiego reagowania na potrzeby rynku i klientów sklepu, dzięki dużej swobodzie w skalowaniu i rozbudowie.

Co ważne – wdrożenia otwarte wyceniamy indywidualnie i umożliwiamy płatność etapową. W przypadku zdecydowania się przez klienta na abonament płatność za wdrożenie może zostać rozłożona na dogodne raty.

Skontaktuj się z namiporozmawiajmy o wdrożeniach otwartych

Zadzwoń: +48 504 467 887

Napisz: biuro@network-interactive.pl

Network Interactive - Logo