Meet Magento 2019

Praktyczne porady, nowe technologie, analizy wdrożeń, najciekawsze case study i realizacje, prelekcje ekspertów – tegoroczna konferencja Meet Magento zapowiada się niezwykle ciekawie. Nie mogłoby nas tam nie być! Podobnie jak w zeszłym roku, Network Interactive jest brązowym sponsorem tego największego w Polsce wydarzenia związanego z technologią Magento.

Już 16 września spotkamy się z Wami w katowickiej Walcowni, gdzie będziemy mieli świetną okazję podzielić się doświadczeniami, wiedzą i nowościami w branży.

Kiedy?

Rozpoczęcie: 16 września 2019, godz. 8.00
Zakończenie: 17 września 2019, godz. 18.00

Gdzie?

Zabytkowa Walcownia
Katowice, ul. 11 listopada 50

Kup bilet!

Bilety do kupienia na stronie: https://evenea.pl/event/meetmagento2019

Wdrożenia Magento B2B/B4B w Network Interactive

Network Interactive specjalizuje się we wdrożeniach sklepów na Magento, platform zakupowych zintegrowanych z innymi systemami i programami. Wdrażamy systemy B2B i B4B wykorzystując natywne funkcjonalności Magento, dopracowane pod względem SEO, UX i algorytmów Google. W naszym portfolio znaleźć można realizacje dla największych marek (tj. Śnieżka/Vidaron, Puccini, Marcopol, Jean Louis David, Sinegria Gastro, Wimed i wiele innych – zobacz: https://wdrozenia-magento.pl/

#producentwsieci czyli jak wspieramy producentów w e-commerce

Nasz nowy koncept zrodził się po latach współpracy z producentami, których wspieraliśmy (i nadal wspieramy) w budowie widoczności w sieci oraz podnoszenia sprzedaży online ich oferty. Dobrze znamy potrzeby i oczekiwania przedsiębiorstw, wiemy jakich nowych technologii i rozwiązań potrzebują, by móc rozwinąć swoje biznesy w przestrzeni e-commerce.

Mamy doświadczenie, wiedzę i narzędzia – chcemy się tym dzielić! Konferencja Meet Magento Poland 2019 to świetna okazja do rozmowy z naszymi ekspertami. Porozmawiajmy, to nic nie kosztuje.

Masz biznes, prowadzisz firmę, chcesz podbić polski rynek w swojej branży, dotrzeć do swoich klientów i tym samym zwiększyć sprzedaż? Powiemy Ci jak budować wartość swojej oferty, rozwiązać problemy swoich potencjalnych klientów, usprawnić swoje działania online. Jeśli masz pytania, chcesz porozmawiać o swoim biznesie, masz wątpliwości lub po prostu interesuje Cię koncepcja #producentwsieci – umów się już teraz.

Możesz do nas napisać mail (biuro@network-interactive.pl), zadzwonić (+48 504 467 887, +48 17 276 02 27), skontaktować się na FACEBOOK’U lub LINKEDIN.

Network Interactive - Logo