Konferencja Meet Magento to największe wydarzenie w Polsce i jedno z największych na świecie dedykowane platformie Magento i branży e-commerce. Kolejny raz Network Interactive weźmie udział w tej imprezie, tym razem jako jeden ze sponsorów. Przed nami dwa dni rozmów, warsztatów i spotkań z entuzjastami Magento, ekspertami, przedstawicielami sklepów internetowych i praktyków z branży oraz osób na co dzień zajmujących się e-biznesem.

Impreza Meet Magento Poland 2018 to aż 30 prezentacji i 5 warsztatów tematycznych. Przez dwa dni ponad 500 uczestników będzie miało możliwość wymiany wiedzy, umiejętności i doświadczeń związanych z platformą Magento.

Meet Magento Poland 2018

Magento – biznes i technologia dająca sukces w e-biznesie

Przez lata istnienia w branży e-commerce nabyliśmy przekonania, że platforma Magento to odpowiedź na potrzeby naszych klientów i skuteczne narzędzie do odniesienia przez nich sukcesu biznesowego.

Nasz zespół programistów i developerów z powodzeniem realizuje kompleksowe wdrożenia Magento. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na instalację i konfigurację platformy, ale również wprowadzanie wszelkich niezbędnych rozszerzeń, wprowadzanie produktów wraz z unikalnymi opisami, zdjęciami i cechami, optymalizację całego procesu zakupu i dostosowanie serwisu sklepowego do obowiązującego prawa. Integrujemy sklepy z różnymi systemami płatności, Allegro, eBay czy Ceneo. To, co nas wyróżnia to działanie kompleksowe i dostosowanie gotowych szablonów do wymagań modelu biznesowego klienta i wymagań strony.

Dowiedz się więcej o naszych wdrożeniach Magento: http://wdrozenia-magento.pl/

Wdrożenia Magento

Network Interactive - Logo