Kolbuszowa 2.0

Już 11 października 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji o Marketingu i Internecie nad rzeką Nil w Kolbuszowej. W tym roku również my będziemy dzielić się doświadczeniem i wiedzą – serdecznie zapraszamy na spotkanie z Piotrem Zającem, który zdradzi kilka praktycznych rozwiązań e-commersowych, rozwiązujących główne problemy producentów w sieci.

Już w ten piątek (11.10.2019 r.) o godzinie 15.45 Piotr Zając przedstawi kilka konkretnych sposobów na poradzenie sobie z problemami związanymi z tworzeniem wartościowego contentu (m.in. treści produktowych). Odpowie też na pytanie, czy możliwe jest przygotowanie unikalnych (ale możliwych do generowania masowego) szablonów treści dla pośredników?

Kiedy? 11 października 2019
Gdzie? ul. Wolska 2, Kolbuszowa
O której? Prelekcja Piotra Zająca: 15.45 (start imprezy o godzinie 9.00)

  • Jak przygotować unikalne opisy dla kilku tysięcy produktów, opisy dużej ilości kategorii produktowych?
  • Czy można zoptymalizować ten proces? Czy są narzędzia, które usprawnią pracę?
  • Jak szybko i sprawnie tworzyć rozbudowane, wysokiej jakości treści dla pośredników?
Piotr Zając
11 października, godz. 15.45 – zapraszamy!

#producentwsieci czyli jak wspieramy producentów w e-commerce

Przy okazji spotkania w Kolbuszowej będziemy mieli przyjemność zaprezentować założenia naszego nowego projektu #producentwsieci – dedykowane usługi, produkty i narzędzia dla producentów i pośredników, efektywnie wspierające sprzedaż i widoczność w Internecie.

Koncepcja projektu zrodziła się po wielu latach współpracy z producentami i rozwijania specjalnie dla nich różnych technologii internetowych. Liczne doświadczenia na różnych płaszczyznach pozwoliły nam dobrze poznać oczekiwania i potrzeby tej grupy. Wypracowaliśmy własne metody na skuteczne wsparcie e-commerce, oferujemy narzędzia do wykorzystania w biznesie online, znajdujemy i rozwiązujemy problemy w wielu obszarach.

„Producent jest ekspertem w swojej branży. My jesteśmy ekspertami w technologii i działaniach online.” Dowiedz się więcej o #PRODUCENTWSIECI

Network Interactive - Logo