Piotr Zając

Fantastyczny gość specjalny i trzech prelegentów, solidna dawka wiedzy o SEO i niezwykle ciekawie zapowiadające się dyskusje – gotowi na kolejne spotkanie? Tym razem widzimy się na imprezie Digital Superhero – 17 października 2019 roku w Krakowie.

To pierwsze spotkanie z cyklu. Pierwsze i niezwykle obiecujące!

  • Michał Suski (gość specjalny) opowie o tym, skąd wziął się pomysł na Surfing w górach i jak wyglądała droga od wewnętrznego skryptu do tysięcy użytkowników z całego świata.
  • Kolejna prelekcja zapowiada się równie ciekawie – Wojciech Szymański z Ideo Force zdradzi, czy można zmienić platformę bez utraty ruchu organicznego.
  • O problemach współczesnego SEO (migracjach, aktualizacjach, wzrostach i spadkach) opowie Łukasz Suchy, Senior SEO Specialist w DevaGroup.

A o godzinie 19.40 głos zabierze nasz Piotr Zając – poruszy problem, z którym zmierzają się producenci i pośrednicy, dotyczący tworzenia unikalnych, atrakcyjnych opisów produktów w dużych ilościach. Jak się zabrać za przygotowanie wartościowych treści, jeśli w sklepie jest 5, 10 czy 100 tysięcy artykułów? Czy da się zoptymalizować ten proces i (jeśli tak) to w jaki sposób?

Do zobaczenia 17 października w krakowskiej restauracji BAL (ul. Ślusarska 9) o godzinie 18.00!

Network Interactive - Logo