Targi eHandlu Network Interactive

To już XIV edycja Targów e-HANDLU – rewelacyjnego, największego w Polsce wydarzenia w branży e-commerce. Tym razem będziemy na nich nie tylko gościnnie – w swojej dziedzinie czujemy się najpewniej, dlatego chcemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i rozwiązaniami w branży szeroko pojętej sprzedaży internetowej i marketingu. Znajdziecie nas na stoisku nr D 1.10.

Targi to dla nie tylko możliwość zaprezentowania naszej oferty i wypracowanych przez nasz zespół rozwiązań. To przede wszystkim świetna okazja do nawiązania współpracy biznesowych, prywatnych rozmów z przedstawicielami innych firm z branży, uczestnictwa w wykładach i prelekcjach specjalistów. Liczymy na nawiązanie wartościowych kontaktów, fascynujące dyskusje, inspirujące wymiany wiedzy i doświadczeń.

Mamy dla ciebie darmowe bilety – zamów TUTAJ

Zostań z nami na dłużej:

Polub nas: FACEBOOK https://www.facebook.com/networkinteractive/
Nawiąż kontakt: LINKEDIN https://www.linkedin.com/company/15220478/

Targi eHANDLU
Stoisko Network Interactive na Targach eHANDLU

Wdrożenia otwarte, i-ekosystem, wsparcie Magento – co możemy dla ciebie zrobić?

Nasze stoisko będzie prawdziwą kopalnią inspiracji – zaprezentujemy autorskie sposoby na wdrożenia stron i sklepów internetowych, ideę i-ekosystemów i strategie content marketingowe. Odkryjemy karty i wskażemy optymalne rozwiązania dla e-biznesu i sprzedaży internetowej. Wskażemy narzędzia, dzięki którym osiągniesz sukces.

Czym jest i-ekosystem?

To nas z autorski sposób na twój zysk w biznesie! To przemyślana struktura powiązanych ze sobą stron, blogów i sklepów oraz dystrybucja wartościowego contentu. To nasz sposób wykorzystania technologii do komunikacji z odbiorcą, który pozwala na zwiększenie konwersji i sprzedaży.

Dowiedz się więcej, poznaj szczegóły: http://i-ekosystem.pl/

Budowa i-ekosystemu

Wdrożenia otwarte Magento

Proponowane przez nas wdrożenia otwarte Magento to wypracowany przez zespół Networka system umożliwiający uruchomienie gotowej do działania platformy e-commerce w krótkim czasie i rozbudowywania jej o nowe funkcjonalności już w trakcie prowadzenia przez niej faktycznej sprzedaży. Co to oznacza dla ciebie? Przede wszystkim eliminację kosztownego i długotrwałego procesu projektowania i wdrażania dedykowanego szablonu, szybką adaptację gotowych rozwiązań do potrzeb twojego sklepu, a także bardzo duża swoboda skalowania rozwiązania i możliwość swobodnego i szybkiego reagowania na potrzeby rynku. Oszczędzasz czas i pieniądze, korzystasz z elastycznych (ratalnych) form płatności, rozwijasz swój biznes, który już na siebie zarabia!

Chcesz porozmawiać o wdrożeniach otwartych? Zadzwoń lub napisz (+48 504 467 887, biuro@network-interactive.pl)

Co jeszcze oferujemy?

  • Pełną obsługę Magento – dokańczanie wdrożeń rozpoczętych przez inne podmioty, bieżąca obsługa, optymalizację kosztów, kompleksowe wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów.
  • Wartościowy i skuteczny content – artykuły, newslettery, blogi i rzetelne opisy produktów.
  • Responsywne serwisy, strony produktowe, blogi – wdrożenia w oparciu o system WordPress.
  • Strony internetowe – wyspecjalizowane portale, strony firmowe, miniserwisy (Landing Page) oraz strony pod konkursy internetowe.
  • Skuteczne strategie marketingowe – budowa zaufania do marki, promocja i wzrost rozpoznawalności, zwiększanie ruchu na stronie i sprzedaży w sklepach online.

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać wszystkie korzyści, jakie przynoszą nasze działania? Przyjdź do stoiska D 1.10. na XIV Targach e-Handlu, porozmawiaj z nami i przekonaj się, co możemy zrobić dla twojego biznesu.

Darmowe wejściówki na Targi: TUTAJ

Network Interactive - Logo