Serwis produktowy z meblami kuchennymi

Uruchomiliśmy właśnie serwis produktowy z meblami kuchennymi niemieckiej produkcji dla firmy GALICJA TOMASZEK – właściciela takich marek jak sieci salonów MAXELEKTRO oraz MAXKUCHNIE.

Wdrożenie w oparciu o WordPress

Serwis zrealizowaliśmy wykorzystując CMS WordPress oraz gotowy szablon graficzny, który został zmodyfikowany i dostosowany do potrzeb projektu.

Funkcjonalności zostały oparte o standardowe funkcjonalności szablonu, ale uległy niewielkim modyfikacjom by dopasować je do prezentowanej oferty. Zostało wykorzystane także dodatkowe rozszerzenie do bardziej zaawansowanej obsługi mapy interaktywnej, na której będą dodawani Partnerzy i salony, które będą posiadały w ofercie meble kuchenne marki VERLE.

Całość została zoptymalizowane pod kątem optymalnego UX oraz wsparcia SEO.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.verlekuchen.com

 

VERLE KUCHEN - Wdrożenie w oparciu o WordPress
VERLE KUCHEN - Wdrożenie w oparciu o WordPress

 

VERLE – niemieckie meble kuchenne na wymiar

Serwis został przygotowany dla firmy GALICJA TOMASZEK – specjalizującej się od wielu lat w sprzedaży AGD.

VERLE KUCHEN to marka oferująca niemieckie meble kuchenne. Każda kolekcja jest wyjątkowa. Zaprojektowana i wykonana z największą precyzją. Wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych gwarantuje, że standard jakości utrzymany jest na wysokim poziomie.

Do firmy należą także dwie znane marki:

MAX ELEKTRO to pierwsza ogólnopolska sieć niezależnych sklepów ze sprzętem AGD,RTV, Multimedia, działająca na zasadach partnerskich, pod wspólnym logo. Obecnie zrzeszamy ponad 300 lokalnych sklepów. W celu większej konsolidacji wszystkich sklepów w 2015 r. została powołana Spółka Akcyjna Max Elektro.

MAX KUCHNIE to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 250 studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD. Misją jest „Cała kuchnia w jednym miejscu”.

Zainteresowany wdrożeniem WordPress?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie projektowania i wdrażania serwisów produktowych w ramach budowy i-Ekosystemów wspierających sprzedaż oraz realizacją kampanii content marketingu – zapraszamy do kontaktu.

Network Interactive - Logo