Trzy projekty (2x WordPress i 1x Magento) – o tyle serwisów rozbudowaliśmy i-Ekosystem dla firmy WIMED, lidera w produkcji oznakowania drogowego na polskim rynku. Projekty realizowane są w ramach nawiązanej końcem ubiegłego roku długofalowej współpracy.

Cel naszych działań

Dla firmy WIMED realizujemy długofalowy projekt organizacji wizerunku w Internecie oraz skutecznego wprowadzenia e-commerce w sektorach B2C oraz B2B. Projekt obejmuje wdrożenie serwisów i sklepów internetowych oraz realizację działań e-marketingowych.

W ramach projektu wdrożono już trzy serwisy internetowe:

…a na obecnym etapie dołożyliśmy kolejne.

Serwis firmowy – www.wimed.pl

Wykonaliśmy główny serwis internetowy firmy WIMED. Został oparty o system CMS WordPress. Realizacja obejmowała kompleksowe wdrożenie – od zebrania materiałów, stworzenia koncepcji, opracowania struktury i architektury informacji, UX, funkcjonalności, następnie napisania treści, wykonania grafiki oraz wdrożenia całości na platformie WordPress.

Serwis jest w pełni responsywny, czyli przystosowany do wyświetlania na różnych rozdzielczościach (RWD), ale przede wszystkim jest skutecznym narzędziem komunikacyjnym z otoczeniem firmy. Zawiera kluczowe informacje na temat firmy oraz jej oferty, a jego główne cele to: przedstawienie firmy, przedstawienie oferty, odesłanie zainteresowanych produktami do sklepu internetowego.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu: www.wimed.pl

Serwis produktowy – parkingi.wimed.pl

Kolejny serwis produktowy, tym razem poświęcony bardzo specyficznemu rodzajowi produktów – przemysłowym systemom parkingowym. Serwis zawiera informacje o produktach i usługach oferowanych przez firmę WIMED, w tym dane specyfikacji technicznych produktów.

Zapraszamy do odwiedzenie serwisu: parkingi.wimed.pl

Firmowy sklep internetowy – sklep.wimed.pl

W oparciu o Magento stworzyliśmy firmowy sklep internetowy. Sklep wykorzystuje standardowe funkcjonalności Magento i obejmuje znaczną część oferty firmy, w tym podstawowe produkty takie jak oznakowanie dróg, ale także zupełne nowości jak siłownie zewnętrzne.

Projekt realizowany jest w ramach wdrożenia otwartego, co oznacza, iż uruchomienie jest dopiero pierwszym etapem realizacji. W kolejnych etapach (w ramach usługi wsparcia technicznego i e-marketingowego) sklep będzie rozwijany o nowe rozwiązania, ulepszany pod kątem marketingowym oraz UX (user experience) na bazie wyników stałej analizy statystyk oraz danych z narzędzi do badań użyteczności.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu: sklep.wimed.pl

Dalsze plany?

Przedstawiane wdrożenia to jeszcze nie koniec budowy zaplanowanego i-Ekosystemu budującego obecność firmy WIMED w Internecie. Na ten moment zaplanowane są jeszcze minimum dwa projekty, które już są w trakcie realizacji:

  • platforma zamówień dla Partnerów handlowych firmy (system B2B)
  • Serwis produktowy – poświęcony nowym, planowanym przez WIMED produktom

O tych realizacjach napiszemy już wkrótce!

Zainteresowany budową i-Ekosystemu dla swojego sklepu?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie wdrożeń Magento, projektowania i wdrażania serwisów www opartych o WordPress, budowy i-Ekosystemów wspierających sprzedaż oraz realizacji kampanii content marketingu – zapraszamy do kontaktu ».

Network Interactive - Logo